Zastępstwa w dniu 2014-11-26 środa
Jolanta Adamska
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 RL - B13 K. Geremek za nieobecny oddział
       
Ewa Bielejewska
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 LG(2) - B8 A. Grabarz złączenie grup
5 3 LG(2) - B8 A. Grabarz złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 B-II D. Mościcka-Patalas  
       
Artur Bombelczyk
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 M4 - S2 U. Pasch za nieobecny oddział
3 1 M4(2) - W1 W. Oltmann złączenie grup
4 1 M4(2) - W1 W. Oltmann złączenie grup
5 1 M4(2) - Złączenie grup   LK z 1 lekcji
       
Sylwia Borowczak
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 RE - A4 K. Bielejewska  
2 3 RE - A4 K. Bielejewska  
3 2 RE - A4 K. Bielejewska  
4 2 RE - A4 D. Karpińska  
6 4 RE - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 4 RE - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 A-I A. Grabarz  
       
Adam Derkowski
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 RE - OKE A. Janyska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 C S. Jasionek-Grzelak  
       
Agnieszka Geremek
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 Ek - A2 K. Ruta-Żak  
3 3 Ek - A2 A. Doczekała za nieobecny oddział
4 3 az(2) - A2 A. Doczekała za nieobecny oddział
5 2 LB - A2 A. Doczekała  
6 1 RL(2) - A2 A. Doczekała złączenie grup
7 2 RE(1) - A2 A. Doczekała złączenie grup
       
Paulina Giś
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 I4 - A14 G. Sikora za nieobecny oddział
5 2 RE - A14 M. Krzyżaniak za nieobecny oddział
6 2 LB - A3 A. Bednarek  
7 3 Ek - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 Ek - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 A-II A. Dolna  
7 A-II A. Grabarz  
       
Artur Kopka
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 M4(1) - W7 L. Kalkowska z 1 lekcji
       
Łukasz Naplocha
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 RE(2) - A1 G. Błaszczyk złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 A-I K. Bielejewska  
2 A-I K. Bielejewska  
       
Dariusz Nowak
lekcja opis zastępca uwagi
8 4 IR(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Lucyna Urbaniak-Pielka
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 az - Uczniowie przychodzą później   na 8.50
3 3 sp - A9 S. Jasionek-Grzelak  
4 język niemieck 3az,3cz - A9 S. Jasionek-Grzelak  
5 1 IB(2) - A9 G. Błaszczyk złączenie grup
7 1 Ek - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 A-II A. Dolna  
4 A-II A. Dolna  
5 A-II A. Grabarz  
       
Anna Zalewska
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 LB - C4 Z. Gałek za nieobecny oddział
       
Izabela Żurek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 Ż4 - B11 K. Haracewiat  
2 2 Ż4 - B11 K. Haracewiat  
3 2 Ż4 - B11 K. Haracewiat  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 B-I K. Haracewiat  
3 B-I K. Haracewiat  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN